Lista aktualności Lista aktualności

Wyniki konkursu „Mój Las”

Wyłonieni zostali zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu plastycznego i fotograficznego „Mój Las”.

Konkurs był podzielony na pięć kategorii wiekowo-tematycznych. Przedszkolaki różnymi technikami zaprezentowały dary lasu. Najmłodsi uczniowie szkół podstawowych zilustrowali ochronę lasów przed pożarami, a starsi przedstawiali zagrożenia związane z zaśmiecaniem lasów. Uczniowie klas VII i VIII mogli pokazać jak wygląda ich wymarzony las lub sfotografować niezwykłe drzewo.

Najwięcej prac wykonały dzieci z przedszkoli i klas I-III szkół podstawowych. Wśród uczniów starszych klas, zainteresowanie konkursem niestety było znacznie mniejsze. Ze względu na dużą ogólna liczbę prac i ich wyrównany poziom, komisja konkursowa nie miała łatwego zadania. Ostatecznie przyznano 15 nagród i 5 wyróżnień. Lista nagrodzonych i wyróżnionych osób znajduje się w załączniku do pobrania.

Wręczenie nagród i dyplomów dla autorów nagrodzonych i wyróżnionych prac odbędzie się w czwartek 7 listopada w siedzibie Nadleśnictwa Smolarz (Klesno 3). Dokładna godzina zostanie podana w późniejszym terminie. Dyplomy dla pozostałych uczestników zostaną przesłane do przedszkoli i szkół.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy pomysłowości i talentów plastycznych oraz zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

 

Opracował: Tomasz Jerczyński

Materiały do pobrania